Folkart Towers A Kule D:2601 Bayraklı İZMİR

__empty__

+90 552 375 13 50

__empty__

unluerweb@gmail.com

__empty__

01 Web Tasarım WordPress tabanlı yeni tasarım web siteleri. 02 Ekonomik Siteler İnternet sitesi yaptırmayı ertelemeyin Teklif Al 03 Responsive Tasarım Mobil uyumlu temalar ile, internet siteniz cep telefonlarında sorunsuz şekilde görüntülenir.
mobilya-web-sitesi-ornekleri-masa-ankara

Mobilya Sitesi

Bu projedeki ana hedefimiz, mobilyacılar tarafından imalat ve satışı yapılan ürünlerin bütün bilgilerini ve fotoğraflarını, potansiyel müşterilere sade bir biçimde sunmaktır. Ürünü tanıtıcı açıklama, ürün kategori bilgisi, ve müşterinin kolay sipariş verebilmesi için ürün kod numarası açık bir şekilde ürün sayfasında gösterilmiştir. Ürün fotoğrafı daha iyi incelenebilmesi için istenirse büyütülebilmektedir. Ürüne ait diğer fotoğraflar, küçük resimler halinde altta yer almaktadır. Üzerine tıklanarak hızlı bir şekilde diğer resimler de incelenebilmektedir.

Ana sayfada, etkileyici bir slider ile giriş yapılmıştır. Burada YouTube videosu kullanılmıştır. Çok satan ürünlere yer verilmiştir. Hemen altında, mobilya kategorileri gösterilmiştir. Mobilya imalat ve satış yerine kolay ulaşım için adres linki ve telefonla ulaşmak için telefon linki verilmiştir. Menüde, Hakkımızda yazısı ile firma tanıtılmış, Ürünler bölümünde ahşap aksesuar mobilya ürünleri kategori bazlı gösterilmiştir. Son eklenen ürünleri kolaylıkla görebilmek için Yeni Ürünler menüye eklenmiştir. İletişim sekmesi de menüde yer almaktadır. Sayfanın üst kısmında firma telefon numarası, sosyal hesap linkleri mevcuttur. Sayfa ziyaretçilerinin beğendikleri ürünleri işaretlemeleri, karşılaştırma yapmaları sitenin yeni özellikleri arasındadır.

Firma: Ardıç Mobilya & Aksesuar
Kategori: Web Tasarım, SEO Çalışması
İşin Teslimi: 17 Şubat 2020
Firma Adresi: Siteler, Ankara
İnternet Sitesi: www.masaankara.com
web-tasarim-ornekleri-masa-ankara-1
web-tasarim-ornekleri-masa-ankara-2
web-tasarim-ornekleri-masa-ankara-hakkimizda-sayfasi-2

More Works

web-tasarim-ornekleri-mobilya-sitesi-masa-ankara-featured-image
Ürün Tanıtım Temaları
.

Bir cevap yazın

Güçlü WordPress altyapısıyla, kurumsal web tasarım hizmetleri.

Sosyal Medya

© 2020 All rights reserved. Developed at SecretLab, theme MaxWeb. Build with Atiframe.

Scroll to top